Halı Yıkama

İpekler Halı Yıkama

İpekler Halı Yıkama, halı temizliği konusunda son derece profesyonel olan, müşteri memnuniyeti odaklı çalışan her gün kendisi geliştiren bir firmadır. Temizlik konusunda özellikle titiz olan insanların tercih ettiği bir firma olmak İpekler Halıcılık ailesi olarak bizleri müşterilerimize karşı daha da sorumlu kılıyor.

Siz değerli müşterilerimize olabildiğinde kusursuz hizmet vermek için kullandığımız temizleme ürünlerimizi test ediyor en iyi sonucu alıyoruz. Halı yıkama aşamasındaki her işlem bittikten sonra mutlaka kalite kontrol yapılıp, özenle paketleyip sizlere ulaştırıyoruz. Halılarınızı size ulaştırdığımızdaki temizliğin verdiği mutluluk bizim için en büyük kazançtır.

Verdiğimiz hizmetlerimizin her daim arkasında durarak müşterilerimiz tarafında güvenimizi sürekli taze tutuyoruz. Bu güven bizleri çıktığımız bu yolda çabamızı, tecrübemizi ve en önemlisi rotamızı kusursuz, güvenilir, özenli hizmet anlayışına yöneltti. Hizmetlerimizden gurur duymak İpekler Halıcılık ailesinin en temel ilkesidir.